• VİNOLA BRONZ TASARIM ÖDÜLÜYLE TAÇLANDIRILDI…

    Ankastre mutfak ürünlerinin öncü markası Vinola A’Design Award Yarışmasında, 9510 model Döküm Ocak Ürünüyle 14 Nisan 2013’te İtalya’nın Como şehrinde düzenlenen ödül töreninde Bronz Tasarım Ödülünün sahibi oldu.

    Merkezi Brüksel'de bulunan, 24 Avrupa ülkesinin üye olduğu BEDA“The Bureau of European Design Associations (Avrupa Birliği Tasarım Ajansı) tarafından düzenlenen ''A' Design Award & Competition'' Avrupa Birliği içinde inovasyon ve tasarım gücünün daha fazla tanınmasını ve gelişmesini destekleyecek yeni sürdürülebilir değerlendirme sistemi oluşturmayı, Avrupa'nın tasarım gücünü kitlelere, küresel pazarlara taşımayı hedefliyor.

    İlk defa 2010 yılında düzenlenen Tasarım kavramlarını ve dünya çapında tasarım odaklı ürünlerin mükemmel niteliklerini vurgulamayı amaçlayan yarışma, Mimarlık – İç mimarlık – Grafik dizayn – Endüstri tasarımı – Animasyon – Moda gibi birbirinden farklı 80 kategoride en iyi tasarımları seçti. Ahmet Yalçınkaya tarafından tasarlanan Vinola döküm ocak Ev Tasarım Uygulamaları Kategorisinde Bronz tasarım ödülünü kazandı. Son teknoloji ile üretilen Vinola 9510 model döküm ocak, benzerlerinden farklı özellikleri, kullanışlı ve dayanıklılığıyla da beğeni topluyor. Aynı zamanda %100 geri dönüşümlü ve doğa dostu içeriğiyle de duyarlılık sahibi… Geçmişin döküm dayanıklılığının ile geleceğin modern çizgisinin birlikte hayat bulduğu bu ocak ile mutfağınızda şık bir yer açın...

Vinola Global
Vinola Ankastre © 2016